Contactgegevens

Secretariaat:
Marco Ridderhof
Klaverbeemd 8 4844 RJ Terheijden
email: secretariaat@schraansers.nl

Voorzitter:
Onze voorzitter Jurgen Ammerant kan je bereiken via voorzitter@schraansers.nl

PR:
Voor alles wat met het PR en promotie gebeuren van doen heeft gebruik je dit adres: pr@schraansers.nl

Wil je je aan of afmelden voor “Vrienden van de Prins” stuur dan een mailtje naar: vriendenvandeprins@schraansers.nl

Als je een vraag hebt of je wilt aanmelden voor de Club van 200 mail dan naar via: club200@schraansers.nl

Carnavalskrant:
Dit emailadres is voor het digitaal aanleveren van advertentie’s en andere kopij voor de Carnavalskrant: carnavalskrant@schraansers.nl

Jeugd:
Voor alle vragen/opmerkingen betreffende de jeugd stuur dan een email naar: jeugd@schraansers.nl

Nieuwsbrief:
Ontvang je graag onze nieuwsbrief, mail dan naar: nieuwsbrief@schraansers.nl om je op te geven.

Website:
De webbeheerder is te bereiken via mailadres: webmaster@schraansers.nl
Ook voor op of aanmerkingen en suggesties met betrekking tot onze website kun je dit adres gebruiken.

Voor alle overige info en/of vragen omtrent Carnaval mail je naar: info@schraansers.nl